Korend

FIRMA KOREND ŚWIADCZY KOMPLEKSOWE USŁUGI ZARÓWNO W ZAKRESIE WYKONYWANIA I PROJEKTOWANIA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
O nasKontakt

Firma „KOREND” została założona w 2012 roku. Oferujemy usługi w zakresie wykonywania i projektowania instalacji elektrycznych oraz pomiary instalacji elektrycznych.

Świadczymy profesjonalne usługi elektryczne między innymi pomiary instalacji elektrycznych na terenie Leszna oraz sąsiadujących powiatów. Oferta naszej firmy skierowana jest do wymagających, oczekujących rzetelności klientów indywidualnych i instytucjonalnych, w tym: firm, spółdzielni, placówek oświatowych, samorządów.

Jeśli poszukują Państwo dobrego elektryka, któremu nie obce są nawet najtrudniejsze problemy związane z instalacjami elektrycznymi, zapraszamy do współpracy. Wszystkim klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo techniczne. Zapewniamy pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie prac związanych z wykonawstwem  i projektowaniem instalacji oraz pomiary instalacji elektrycznych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, konsultując sposób jego realizacji, a ponieważ zależy nam na jak najlepszym kontakcie z klientem, jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie prac, dzięki czemu mają Państwo pełną informację o przebiegu inwestycji. Dzięki współpracy z wieloma specjalistami z branży jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi w zakresie instalacji elektrycznych.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą oraz wspólnej realizacji projektów. Mamy nadzieję, że nasza oferta zachęci Państwa do współpracy lub stworzy warunki do jej nawiązania.

 

Pomiary instalacji
elektrycznych, elektryk Leszno

<>

Adres

ul. Leśna 1d
64-100 Leszno

Telefon

(+48) 663-981-766